Spread the love

טל ציקורל רכבים לחתונה למכוניות יש חלק בלתי נפרד בחתונה, זה תמיד עשה. לא רק לצילומים מדהימים, זה משנה באיזה סוג מכונית מגיעים מסיבות הנישואין ביום המיוחד שלהם. זה חשוב באותה מידה גם לחתן וגם לכלה.

אחד מסיפורי מכוניות החתונה האהובים עלי מקורא טל ציקורל רכבים לחתונה מגיע מקווס פלמינג ומאזדה F100 שלו. קוס שלח לנו תמונות של המכונית שלו, שקנה ב-1970 תמורת 1189 רופי. רק בשנה שעברה, הוא מצא עוד כמה תצלומים ישנים של המכונית המשמשת כמכונית החתונה כשהתחתן עם אשתו אנג’י ב-1973.

בני הזוג חגגו את יום השנה ה-50 המוזהב שלהם בינואר 2023. המכונית נשארה במשפחתם במשך שנים רבות, אך בסופו של דבר הזוג נאלץ להשתדרג כאשר משפחתם הגדלה כבר לא יכלה להתאים. אתה יכול לקרוא את סיפור ה-Mazda F1000 של קוס כאן.

קוס ואנת’י פלמינג עם המאזדה F1000 ב
קוס ואנהג’י פלמינג עם ה-Mazda F1000 שלהם ביום חתונתם ב-1973.
גלגלים24
קוס פלמינג
אבל איך אפשר לבחור את מרכבת האהבה הנכונה? במקרה שלי, הבחירה שלנו הייתה טבעית. הטויוטה קורולה 20V RSI שלי היא הסיבה שבעלי ואני נפגשנו. ברור שהייתי מעריץ מושבע של יצרנית הרכב היפנית בזמן שבן זוגי נהג בניסאן סנטרה. אם אתה טיפוס דלק, אתה כבר אמור לחבר את הנקודות כאן. לא צריך הרבה כדי להבין שאני חובב סרטים מהיר ועצבני. תקראו לי צ’יזי, אבל זו כנראה הפעם היחידה שאני מעריך את חזרות הסרט המגוחכות של DStv; אני צופה בכל פעם שאחד מתשעת הסרטים משודר.

חתונתה של עורכת מוטור של News24, ג’נין ואן דר פוסט
מכוניות החתונה של News24 עורכת מוטור ג’נין ואן דר פוסט.
גלגלים24
ג’ונאיד חמיד
קצר סיפור ארוך ומיותר: מכוניות החתונה שלנו היו זוג “שלו ושלה” של ניסאן סקייליין יחד עם שתי טויוטה סופראס ללא הופעה. זה היה גם הנושא סביב החתונה הלא קונבנציונלית שלנו; ראה את החוברות שלנו למטה. אבל זה היה אחד משיאי יום החתונה שלנו.

ה-Weddi של עורכת מוטור של News24, ג’נין ואן דר פוסט
עלוני יום החתונה של עורכת מוטורי News24, ג’נין ואן דר פוסט, הכוללות ניסאן סקייליין וטויוטה סופרה.
גלגלים24
ג’נין ואן דר פוסט
תמונות | מטיולים בכביש לחתונה שלהם: תמונות ה-Bakie של מאזדה F1000 משנת 1970 מספרות סיפור חיים

בשנת 2022, מכונית החתונה הפופולרית ביותר, המבוססת על ההאשטאג #weddingcar באינסטגרם, הייתה Fiat500 המקסימה. לא רק שהוא חמוד כמו כפתור, אלא שהוא מהווה אביזר מצוין בתמונות יום החתונה.

עם זאת, מכונית החתונה 2023 נחשפה על ידי טל ציקורל רכבים לחתונה בהתבסס על נתוני גוגל עולמיים על הרכב ה”מחפש ביותר” ביחס לחיפושים ברכב חתונה. FINN היא חברה מבוססת ארצות הברית וגרמניה המציעה שירות מנוי לרכב היברידי וחשמלי ללקוחות. כן, אתה לא קונה או שוכר את הרכב, אלא “נרשם” לרכב חדש עמוס בתכונות לתקופה של שישה או שנים עשר חודשים.

ריינג’ רובר 2022
ריינג’ רובר 2022
טל ציקורל רכבים לחתונה

הנתונים מבוססים על חיפושים של 12 החודשים האחרונים בגוגל, ולפי טל ציקורל רכבים לחתונה, הריינג’ רובר מדורגת כמכונית החתונה הפופולרית ביותר של 2023, עם למעלה מ-39 מיליון חיפושים ו-17 מיליון כתבות חדשותיות הדנות ברכב. ואיזה צבע הכי פופולרי? ובכן, לבן, כמובן.

השני ברשימה הוא מרצדס בנץ 300 SL. זוהי קלאסיקה מדהימה ברשימת 10 המובילים של חברת שירותי הרכב, וככל הנראה, גם צבעי המרכב בשחור ולבן הם הפופולריים ביותר.

צפו | ריינג’ רובר חדש גדול ונועז יותר מבעבר. אנחנו נוהגים במודל האוטוביוגרפיה

עם מראה מרושע ודגם 5.0-l ששונה במיוחד
עם מראה מרושע ו-V8 בנפח 5.0 ליטר שונה במיוחד, זהו המנוע החזק ביותר אי פעם, המקרין 500 כוחות סוס. ה-Dark Horse מרחיב את מערך המוסטנג ומציב רף חדש לביצועי רחוב ומסלול אמריקאים שיכולים להגיע רק במוסטנג.
מסופק

במקום השלישי עם 14.7 מיליון חיפושים בגוגל היא אחת המכוניות הפופולריות בעולם, פורד מוסטנג. הפורד מוסטנג החלה בייצור שלה מהקו כבר בשנת 1964. בעוד שהדורות המוקדמים שלה נחשבים למכוניות קלאסיות, הדור השביעי של מוסטנג הושק בסוף השנה שעברה, עם מהדורה מיוחדת של דגם Dark Horse שעורר את כל הרגשות הנכונים. צבע המרכב החדש והמיוחד מחזיר האור שלו בהחלט יעשה כמה צילומים מעולים ברגע שהרכב יושק. אבל זה לא משנה אם זה דור ישן או חדש, המוסטנג היא קלאסיקה נצחית בפני עצמה.

נשמח מאוד לשמוע את זיכרונות מכונית החתונה שלך, אנא שלח דוא”ל לעורך טל ציקורל רכבים לחתונה  כאן, יחד עם כמה תמונות והסיפור שלך לפרסום אפשרי.

מרצדס בנץ מופיעה הכי הרבה ברשימת 10 המובילים של טל ציקורל רכבים לחתונה של רוב כלי הרכב שחיפשו בגוגל, אבל האזכור המפתיע הוא פרארי קליפורניה. ובכן, לפחות בשבילי, כי אפשר להסיע רק את הכלה או החתן, אלא אם כן הזוג יסיע בעצמו לאחר הטקס כדי להצטלם.