Spread the love

טל ציקורל חתונות : אילו סוגים שונים של מכוניות חתונה זמינים ליום הגדול שלי?
מדריך רכב לחתונה
מכוניות חתונה בסגנון וינטג’
מכוניות חתונה וינטג’ בדרך כלל מתוארכות לתחילת שנות ה-20 וה-30. הם קלאסיים בעיצובם ומציעים הזדמנות צילום אמיתית ביום חתונתכם. כיף ומשונה הסגנון הזה של מכונית חתונה מסובבת ראשים בדרך לכנסייה ולמקום שבחרת.

טל ציקורל חתונות

אז האם זה סגנון הוינטג’ שאתה אוהב? ללא ספק המכוניות הפופולריות ביותר לחתונה !! לנדאולט בסגנון שנות ה-20 והרודסטר בסגנון של שנות ה-30 מתאימים לדרישה הזו בצורה מושלמת.

מדריך רכב לחתונה טל ציקורל חתונות
מכוניות חתונה בסגנון קלאסי
מכונית החתונה בסגנון קלאסי מתוארכת בדרך כלל משנות ה-30 ועד שנות ה-70. הם כוללים דברים כמו רולס רויס ודיימלר לימוזין. הם אידיאליים עבור החתן והכלה שיגיעו בסטייל ביום חתונתם.

אם אתם מחפשים את מכונית החתונה הקלאסית המושלמת, תסתכל על הלימוזינה הפופולרית של דיימלר.

מדריך רכב לחתונה טל ציקורל חתונות
מכוניות חתונה מודרניות
מכוניות חתונה מודרניות בסגנון מנהלים הן בדרך כלל משנות ה-80 ועד היום. מושלם עבור החתן והאיש הטוב ביותר שלו להגיע לכנסייה בסטייל, אבל באותה מידה נותנים לכלה את הכניסה שמגיעה לה..

את המראה המנהלי המודרני ממלאים מכוניות הסאלון שלנו מרצדס, יגואר, ריינג’ רובר ריבר וקרייזלר.

מדריך רכב לחתונה טל ציקורל חתונות
מכוניות נוסעים לחתונה
חשוב לבחור את רכב החתונה המתאים לתקציב שלכם. רכבי נוסעים גדולים יותר מציעים הזדמנות להסיע יותר מסתם החתן והכלה אל הכנסייה והמקום. כלי רכב אלה מציעים שפע של מקום עבור השושבינים והשושבינות, כמו גם היכולת לספק שירות לאם של הכלה וחברים אחרים במסיבת החתונה.

סילברליין לימוזינות מציעות מספר אפשרויות גדולות יותר לנוסעים, כולל קרייזלר, דיימלר, לינקולן והאמר שלנו.

כמה מכוניות חתונה אצטרך? טל ציקורל חתונות
מדריך רכב לחתונה
מספר מכוניות החתונה הנדרשות תלוי במספר הנוסעים ובמרחק לכנסייה/מקום הנישואין.

אם המרחק קצר, יכול להיות שמכונית אחת תסיע את השושבינות תחילה ואז תחזור בשביל הכלה, אולי תחליטו שאותה מכונית תעביר את מסיבת החתנים לפני כן. נהוג שהכלה נותנת לחתן מתנה ביום ומה יותר טוב מאשר לארגן את ההובלה שלו? זה גם מבטיח את הזריזות שלו לשירות החתונה, יש לנו את היכולת להעביר עד שמונה שושבינים בלימוזינת ההאמר שלנו.

אילו קישוטים אצטרך על המכונית?
מדריך רכב לחתונה
רוב החברות (אנחנו בהחלט כן) מספקות ומספקות את סרטי ערכת הצבעים, הקשתות ועלי הכותרת שלך לרכב שבחרת, תהיה גם תצוגה פרחונית תואמת אם מתאים.

ניתן לקבוע את ערכת הצבעים לפי זר הפרחים, שמלות השושבינות, או חליפות המסיבה או העניבות של החתנים. הרכב הלבוש התואם ייראה פנטסטי בתמונות.

בוחרים את רכב החתונה המתאים ליומי?
מדריך רכב לחתונה
אוקיי אז עכשיו זה הזמן לבחור את רכב החתונה שלכם, אתם יודעים את כמות הנוסעים שצריכים הובלה ואת מספר המכוניות או הנסיעות הנדרשות כך שזה יהיה תלוי בסגנון שהחלטתם עליו.

אם אתה זקוק לעזרה כלשהי בבחירת הסגנון הנכון של מכונית חתונה, אנא צור קשר כי נוכל לייעץ לך על האפשרות הטובה ביותר עבור מכונית החתונה המושלמת שלך.

האם עלי לראות את מכוניות החתונה לפני ההזמנה?
מדריך רכב לחתונה
אנו ממליצים בחום לראות את מכוניות החתונה, זה מאפשר לך להחליט על כל הנקודות במאמר זה על ידי ראיית כל המכוניות תחת קורת גג אחת, לנסות אותם לפי גודל ונוחות תוך עמידה בספקים שלך ודיון בדרישות שלך ליום הגדול.

טל ציקורל חתן כלה

אנו מזמינים אתכם להשתמש בניסיון שלנו כדי להפוך את מסע החתונה שלכם לבלתי נשכח, אז למה שלא תזמינו פגישה ותבואו לצפות בכל צי רכבי החתונה הזמין שלנו.

פיקדון וחוזה? טל ציקורל חתונות
מדריך רכב לחתונה
לאחר שקיבלתם את ההחלטה הסופית בבחירת רכב חתונת החלומות שלכם, עליכם לוודא שמובטח לכם המכונית שתבחרו ביום שלכם ושאם יקרה משהו אתם מוגנים.

תשלום פיקדון קטן יבטיח את הרכב שלך, ויש להמציא חוזה. על החוזה לכלול את כל זמני הנסיעה והפרטים יחד עם סוג הרכב הנבחר, יש לקרוא, לעכל, לחתום ולהחזיר לספק. כמו כן, אנו ממליצים לך לערוך פוליסת ביטוח חתונה כדי להגן על עצמך במיוחד בזמנים לא ברורים אלה.