Spread the love

ידיים למעלה מי עורך מסיבת חתונה ענקית ליום הגדול שלו! אולי יש לך משפחה ענקית, או אולי תרצה הרבה שושבינות לצדך כשאתה קושר את הקשר.


כך או כך, אנחנו חושבים שכבר הרהרת בתשובה לשאלה הזו: ‘האם נהג רכב החתונה שלי ייקח מספר נסיעות?’ או אפילו: ‘האם אני צריך יותר ממכונית חתונה אחת?’
התשובה היא: הבחירה היא כולה שלך – וכאן ב-The Wedding Car Hire People, נשאף להבטיח שהיום יתנהל בצורה חלקה, מה שלא תחליט. אתה יכול לבחור לשכור יותר ממכונית חתונה אחת, או שאתה יכול לבחור במכונית אחת כדי לקחת יותר מנסיעה אחת – זה בסדר; כפי שאמרנו, זה לגמרי תלוי בך.
בדרך כלל, עד שתי נסיעות לכנסייה (ממקום איסוף אחד) כלולות במחיר הנקוב שלך. הכל תלוי במרחק שאתה נמצא מהכנסייה ומהמקום שלך, אבל רוב הכלות והחתנים יגלו שמכונית אחת מספיקה.
כדי לעזור לך להבין טוב יותר איך הכל יעבוד ביום הזה, ריכזנו את המאמר השימושי הזה כדי להבטיח שתוכל להרגיע את דעתך לקראת החתונה שלך.

השכרת רכב מרובים
לפני החתונה שלך, אנחנו מבינים שיש הרבה על מה לחשוב. אז למה שלא תאפשרו לנו להקל על הלחץ עם אחד מהפריטים המרכזיים ברשימת התיוג שלכם: רכב החתונה שלכם?
אנו רוצים שתבין את מסלול הטיול שאנו עוקבים אחריהם ביום הגדול שלך, כדי שתוכל להפיק את המרב מהשירותים שלנו. אם שלכם משפחה גדולה, אנו מציעים מספר חבילות השכרת רכב ממש כאן באתר השכרת רכב לחתונה שלנו, מה שאומר שאפשר לקחת את כולם מהדודה שלכם ועד הסבתא רבא שלכם לכנסייה בסטייל.
אנו תמיד ייעץ לך על האפשרות הטובה ביותר עבורך, בין אם זו מכונית אחת שנוסעת במספר נסיעות, או צי מכוניות כדי להשמיע אמירה גדולה עוד יותר בחתונה שלך. תגלו שהמומחים שלנו תמיד יהיו כנים אם אנחנו חושבים שמשהו אינו בר השגה, מכיוון שזה העסק שלנו להבטיח שהיום שלכם יעבור ללא תקלות.
האם מקום הטקס שלכם נמצא במרחק של יותר מ-10 דקות נסיעה מהמקום בו תשהו? רכב שני הוא תמיד אופציה, מכיוון שנסיעה הלוך ושוב של 20 דקות יכולה להצטבר אם יש כמה נסיעות נפרדות.

אז למה שתבחר בהשכרת רכב לחתונה מרובה? ייתכן שתרצה לנסוע ברכב אחר לשושבינות או למשפחתך – אחרי הכל, הכל תלוי בך וביצירת הכניסה הטובה ביותר האפשרית! מכונית שנייה מודרנית כמו מרצדס מנהלת, למשל, עשויה להיות אופציה טובה עבור השושבינות. אלה זולים יותר, למשל, מאחת ממכוניות הוינטג’ שלנו, אבל עדיין מציעות את גורם הוואו כשהן מגיעות לכנסייה או למשרד הרישום.
אתה יכול להחליט שאתה רוצה שהשושבינות שלך ייסעו אל הכנסייה וממנה במכונית תואמת – וגם זו לא בעיה. יש לנו גם מגוון של מכוניות לכלה/שושבינה תואמות לבחירה. עיין באתר האינטרנט שלנו כאוות נפשך ובחר את הרכב המועדף עליך; החל מתבניות ענקיות בסגנון אמריקאי ועד לקלאסיקה מתוצרת בריטניה, תמצא משהו שמשלים אותך ואת החתונה שלך בצורה מושלמת.
כמובן, ישנה שקט נפשי נוסף עבורך בעת שכירת רכב שני, שבמקרה בלתי סביר שמשהו ישתבש, יהיה לך גיבוי איתך מיד. כמובן, זה נדיר שמשהו מהסוג הזה קורה, אבל זה לא מזיק להיות בטוח במיוחד!
החלק הטוב ביותר במספר מכוניות? הם מייצרים כמה תמונות חתונה מדהימות, במיוחד כאשר כולן עומדות בתור מחוץ למקום החתונה שלך.

מכונית אחת, מספר נסיעות
אז, דנו במכוניות חתונה מרובות; מה לגבי האופציה של מכונית חתונה אחת בלבד? רוב האנשים בוחרים במכונית אחת, שכן חתנים וכלות רבים אינם דורשים שמכונית החתונה שלהם תבצע יותר מדי נסיעות.
שימו לב שאם תבחרו במכונית אחת, נסיעות נוספות יהיו כרוכות בתשלום קטן לכיסוי זמנו ועלויות הדלק של הנהג שלכם. לדוגמה, המכונית יכולה לאסוף את החתן תחילה, כשהתשלום הנוסף נמוך עד 50 פאונד. לשקט נפשי אופטימלי, נסיעות קטנות יותר אומרות פחות זמן לחוות תקריות כלשהן, כגון תנועה או עבודות בכביש, כך שאם אתה מרגיש שאתה מעדיף קצת ביטחון נוסף, זה המקום שבו מכונית שניה לחתונה יכולה לעזור להקל על כל מתח.
עם זאת, מכונית חתונה אחת יכולה להביא אחידות מסוימת לחתונה שלכם – אם זה מה שתרצו. שוב, הכל עניין של טעם אישי, ואנחנו מוכנים ומחכים לספר לכם את כל מה שתרצו לדעת על המכוניות שלנו, הנהגים שלנו והשירות שתחוו מאיתנו. לפני שנלך, אנחנו רוצים לחלוק כמה טיפים מובילים לשכרת רכב לחתונה:

ודא שהצלם שלך יהיה בהישג יד כדי ללכוד את כולם נכנסים ויוצאים ממכוניות החתונה, כולל עצמך, החתן והשושבינות – אתה לא תרצה שהוא או היא יחמיצו דבר, אחרי הכל! תדריך את הצלם שלך לפני היום, כדי שהם ידעו בדיוק מה לצלם ומתי.

שקול מקל סלפי
בטח, הצלם שלך יתפוס את הרגעים הגדולים, אבל למה שלא תבקש מאביך או השושבינות שלך לארוז מקל סלפי לצילום כנה מהיר לפני שתפנה לכנסייה?

תהנה!